Hamarosan elérhető lesz ez a futócipő 24.000Ft-al jobb áron! Csak ma, csak egy órán át Legyél te az első amikor elérhető lesz. Segítséget keress a Facebookon!
Ha ezt az oldalt megtaláltad, akkor esélyed van 50%-os kedvezménnyel megvásárolni kedvenc inov-8/Asics/Salomon futócipődet!
A napi féláras cipőket, naponta újra cserélünk. Egy nap, egy pár cipő, adott méret, adott típus egy szerencsés leggyorsabb jelentkező
Szeretnél végre precízen követni a teljesítményt, de nincs még kedved, pénzed venni egy órát?
Itt a lehetőség arra, hogy kipróbáld a Garmin, Polar, Suunto óráinkat. Értő segítségünkre is számíthatsz!
ANT+ USB Stick (Garmin eszközökhöz is)
9 900 FtMárciusban nyerj egy Garmin okosórát.
Csak vásárolj és a webáruházban rendeld meg.
A sorsolás megtörtént a szerencsé nyertes megkapt az órát
Felhasználási terület: fitness, egészségmegőrzés
Listaár: 56.900 Ft
Partnerár: 54.000 Ft
kattints a képre, hogy választhasd a garanciát!
Nagyobb méretben is meg tudod nézni, ha a képre kattintasz
Legfőképpen versenyekre ajánlott ezt a TRI mellkaspántot, mivel mindhárom sportban a legmagasabb szintet tudja úszás, futás és bringa közben is.
kattints a képre, hogy választhasd a garanciát!
A HRM-TRI mellkaspánt tárolja és továbbítja az adatokat a Fotrerunner 920XT órának víz alatt. A kis lekerekített öv kényelmes viselet a vízből kijőve is.
FONTOS:
A HRM TRI mellkaspánt tehát vízben méri a pulzust, illetve szárazföldön is használható. A vízben való pulzusmérés elsősorban neoprén ruha alatti felhasználásra illetve édes vízre szól. Aki sokat úszik medencében, annak a HRM SWIM mellkaspántot ajánlom, ami jobban illeszkedik, vastagabb, bírja a klóros vizet, fejesugrást, erős elrugaszkodást is.
Annak akinek a versenyek közben és az edzéseken is szeretne pulzust mérni, 2 mellkaspántot kínálunk egyben. A HRM TRI és a HRM TRI mellkaspántot.
Doboz tartalma